СУ"ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ"
гр.Полски Тръмбеш
.: sou_pt@mail.bg :.
Успехите на ученици от СИП по изобразително изкуство, учител Галя Хаджиатанасова през учебната 2013-2014 г.
1. В Националния конкурс за детска рисунка „Златна есен -плодовете на есента“, организиран от МОН и ОДК гр.Севлиево, ученикът от СИП по изобразително изкуство с учител Галя Хаджиатанасова, Павел Павлов от 9а кл. получи Специалната награда на Детски комплекс, гр.Севлиево.
2. Антоанета Николова от 6б кл. спечели III награда във II възр.група, а Павел Павлов от 9а клас получи III награда във III възр.група в Международния конкурс за детска рисунка ‘’Аз обичам Черно море’’, организиран от МОН и Общ.Несебър, посветен на деня на морето.
3. В Националния конкурс за детска рисунка ’Бялата олимпиада през детските очи’’, организиран от МОН и ОДК гр.Силистра, Габриела Димитрова от 6в кл. от СИП по изобразително изкуство с учител Г.Хаджиатанасова, получи поощрителна награда и грамота.
4. В Националния конкурс за рисунка и приложни изкуства ‘’От Коледа до Васильовден’’, организиран от МОН и Национален дворец на децата ,гр.София,  ученици от СИП по изобразително изкуство получиха награди-Деница Тодорова от 10б клас спечели I награда в раздел кукли, а Даяна Тодорова от 10б клас-Поощрителна награда в раздел керамика.
5. Ученици от СИП по изобразително изкуство участваха в Национален конкурс за рисунка и приложни изкуства ”Моите детски мечти” в Национален дворец на децата, гр.София и Даяна Тодорова от 10б клас спечели II награда за приложно изкуство, а Мартина Жила от 11 а клас получи поощрителна награда.
6. На 28.02.2014г. в Панорамата, град Плевен, Пресияна Петрова от 5в кл.,  получи Втора награда  за рисунка  в Националния конкурс ‘’Освобождението’’, посветен на Националния празник Трети март и организиран от Военни музеи, гр.Плевен.
7. В Областния конкурс за рисунка’’Моят роден град’’, организиран от Окръжна библиотека в гр.В.Търново Мая Радева от 5в кл. от СИП по изобразително изкуство с учител Г.Хаджиатанасова, получи II награда във I възрастова група , а Деница Цветанова от 10б кл. бе отличена с I награда във II възрастова група.
8. В Националния конкурс за рисунка “Ангели от Лим”, гр.Свищов, учениците от СИП по изобразително изкуство получиха поредните отличия - Симона Йорданова от 6в кл. спечели III награда, а Ивета Георгиева от 11а кл. взе II награда във II възрастова група.
9. В Националния конкурс за приложно изкуство ’’Лазарка, мома гиздава’’, организиран от Двореца на децата в гр.София, Валерия Николаева от 11а кл. от СИП по изобразително изкуство с учител Г.Хаджиатанасова, получи III награда във III възрастова група за декоративна кукла ‘’Лазарка’’.
10. На 20.04.2014г. в Младежкия център, град Бургас Кристина Генчева от 8б кл. получи Втора награда в раздел приложно изкуство от Националния конкурс за рисунка и фотография ‘’Водата-извор на живот’’, а Мартина Жила от 11а кл. бе отличена с поощрителна награда.
11. Ученици от СИП по изобразително изкуство участваха в Национален конкурс за театрални кукли на любими литературни герои в Седмицата на детската книга в гр.Сливен. Валерия Николаева от 11 а кл. получи I награда за куклите ‘’Аладин“ и ‘’Принцеса Будрулбудура’’ в III възрастова група.
12. В Националния пленер за детска рисунка “Магично приключение в света на мечтите’’ в Седмицата на детската книга, гр.Сливен проведен на 8 и 9 май 2014г. участваха Вилияна Атанасова, Кристиана Цанова, Пресияна Петрова и Йоанна Якова, ученици от СИП по изобразително изкуство с учител Г.Хаджиатанасова.
1 2 (1)
1 2 (1)
2 (2) 3
2 (2) 3
4 (1) 4 (2)
4 (1) 4 (2)
5 (1) 5 (2)
5 (1) 5 (2)
6 7 (1)
6 7 (1)
7 (2) 8
7 (2) 8
9 10 (1)
9 10 (1)
10 (2) 11
10 (2) 11
12 (1) 12 (2)
12 (1) 12 (2)
УСПЕХИ 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 :: 7 :: 8:: 9:: 10