24 май – Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост

На 24 май – Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост, нашето училище тържествено изпрати Випуск 2026.
Празничният ден премина с шествие, в което се включиха ученици и учители, обединени от уважението към знанието, духовността и българските традиции.
По време на тържеството се състоя и награждаване на учениците, постигнали отлични резултати и участвали активно в олимпиади и състезания през учебната година. Отличията са признание за техния труд, постоянство и стремеж към успех.
С вълнение и гордост изпратихме зрелостниците от Випуск 2026, като им пожелаваме здраве, увереност и много успехи по пътя напред.